Brazílie z Prahy: Sao Paulo a Rio de Janeiro i v období karnevalu
20.6.2024

Brazílie z Prahy: Sao Paulo a Rio de Janeiro i v období karnevalu

14 530

O této nabídce

Je tvým snem navštívit rozmanitou Brazílii třeba v období nejslavnějšího karnevalu světa? Tak to tě jistě potěší nabídka aerolinky Delta, která ve spolupráci s KLM a Air France nabízí zpáteční letenky do Brazílie z Prahy. Do Sao Paula se podíváš za 14 530 Kč na širokou škálu termínů od letošního srpna do příštího dubna, populární Rio de Janeiro je dostupné za 15 438 Kč od ledna do března příštího roku. Příjemným benefitem je také to, že v ceně letenky máš hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Po cestě tě vždy čekají 2 přestupy – jeden v Evropě (v Amsterdamu a Paříži) a jeden v USA (v New Yorku a Atlantě). Tak si zaleť do Brazílie například v termínu od 26. září do 4. října nebo na karnevalový termín od 19. února do 9. března.

Jak jsme již zmínili, s sebou do Brazílie si vezmeš hned 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si navíc smíš vzít klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 x 35 x 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou (klasicky malý batoh nebo kabelka). Během dálkových letů dostaneš teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do Brazílie nejen na karneval

Země pod sochou Krista Spasitele, jež nad ní bdí jako ochránce před zlem. Je rozmanitá, překvapující, nespoutaná a divoká, plná temperamentu Brazilců a krás panenské přírody, pulzující energie velkoměst a mrakodrapů, omývaná vodami Atlantského oceánu. Amazonský deštný prales je přehlídkou voňavých rostlin, barev a těch nejpozoruhodnějších tvorů na světě. V jeho hlubinách se nachází místa stále nepoznaná, s domorodými kmeny bez jakékoliv potuchy o civilizaci. Naopak Rio de Janeiro nikdy nespí, v období karnevalu na sebe strhává celosvětovou pozornost. Tak se odvaž a leť poznávat rozmanitost téhle latinskoamerické země, vonící zrnky výborné kávy a hrající v rytmu vášně a samby.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Brazílie a přestup v USA

Vstup na brazilskou půdu již není zatížený žádnou zbytečnou byrokracií a bude ti pro vstup stačit pouze platný pas. Více se dočteš v našem článku.

Přestup na území Spojených států si však žádá elektronickou registraci ESTA. Další informace najdeš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Prahy do Sao Paula za 14 530 Kč
Brazílie z Prahy: Sao Paulo a Rio de Janeiro i v období karnevalu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Brazílie)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Rio De Janeiro - A C Jobim - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Atlanta (ATL)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Delta Air Lines

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)