Bangkok z Vídně a návratem do Mnichova s odbaveným zavazadlem
18.9.2023

Bangkok z Vídně a návratem do Mnichova s odbaveným zavazadlem

7 806

O této nabídce

EDIT (19:00): Dostupné termíny už jsou velmi probrané a zbývají primárně dražší letenky ve vyšších rezervačních třídách. Pokud jste dnes levné letenky do Bangkoku neulovili, ale rádi byste zažili trochu Thajska v Praze, můžete se zapojit do soutěže o tradiční thajskou masáž dle vlastního výběru. Soutěží se v komentářích pod těmito příspěvky na Facebooku a Instagramu do středeční půlnoci (20. září). Vylosovaný výherce obdrží poukaz na 90minutovou masáž v Salónu Kiwi (Praha, u metra Budějovická).

S naprosto parádní cenou za letenky do Thajska přichází aerolinka Saudia. Kdo si ještě nekoupil letenky do Thajska, nyní neváhejte a žhavte kreditky. Letenky do Bangkoku z Vídně a návratem do Mnichova totiž pořídíte za 7 806 Kč, a to včetně odbaveného zavazadla! Termíny jsou dostupné v lednu a únoru 2024, vydejte se do exotiky například od 23. ledna do 8. února. Po cestě vás čeká jeden přestup v Džiddě (JED).

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg, kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů bude podáváno teplé občerstvení a nápoje vyjma alkoholu.

 • Rezervujte: přímo přes stránky Saudie
 • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg + kabinové zavazadlo + osobní věc
 • Dostupnost: listopad 2023 – červen 2024
 • Příkladové termíny:
  • 2. – 14. 12.
  • 9. 1. – 25. 1.
  • 16. 1. – 3. 2.
  • 20. 1. – 3. 2.
  • 23. 1. – 8. 2.
  • 30. 1. – 8. 2.
  • 30. 1. – 10. 2.
  • 8. 2. – 29. 2.
  • 13. 2. – 29. 2.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Exotické Thajsko

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cesty do Thajska jsou zcela volné. Více informací najdete v našem článku „Koronavirus v Thajsku“.

Náhled letenky z Vídně do Bangkokgu a návratem do Mnichova za 7 806 Kč
Bangkok z Vídně a návratem do Mnichova s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Džidda (JED)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)