Baleáry: na nádhernou Menorcu z Prahy i v létě
5.2.2024

Baleáry: na nádhernou Menorcu z Prahy i v létě

3 617

O této nabídce

Kromě levných letenek z Prahy do Maroka si pro nás společnosti Swiss International Air Lines a Lufthansa připravily další skvělou destinaci. Tentokrát se vydáme na Baleárské ostrovy, a to na druhý největší baleárský ostrov. Letenky na Menorcu z Prahy pořídíte za 3 617 Kč, a to na spoustu termínů od května do července – i přes státní svátky. Po cestě vás zpravidla čeká přestup v Curychu (ZRH), někdy svižný, někdy s nutností přespání, ale zase se mrknete do města. Co třeba v termínu od 11. do 22. května? 

Nejlevnější letenky obsahují přepravu velkého kabinového zavazadla o maximálních rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo přes vámi (malý batoh či kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si letenky ve vyšším tarifu Economy Classic, kdy vás vyjdou na 5 098 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na Menorcu nejen za plážemi

O něco tišší, poklidnější sestra slavné Mallorky toho má tolik co nabídnout: romantické zálivy s tyrkysovým mořem, dlouhé pláže s jemňoučkým pískem na kterých si konečně můžete dočíst tu knížku, kterou celý rok odkládáte a pak také samozřejmě výborné mořské plody, typicky dochucené petrželkou a česnekem, tradiční španělské sýry a pomada – lokální koktejl z ginu a svěží citronové limonády. Menorca ale nabízí mnohem více než jen odpočinek a dobré jídlo a pití – celý ostrov má díky své unikátní přírodě statut biosférické rezervace UNESCO, a pak je tu také idylická bíle netřená rybářská vesnička Binibeca, historické městečko Ciutadella a úchvatný, téměř 200 km dlouhý trek Camí de Cavalls, kterého pochopitelně můžete ujít jen malou část a stejně si užít nádherných výhledů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte všechna zákoutí Menorcy. Perfektní vůz na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 322 Kč na den v květnu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Do Španělska jsou cesty volné jako dřív, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Prahy na Menorcu za 3 617 Kč

Baleáry: na nádhernou Menorcu z Prahy i v létě


Bude se hodit

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)