Březnové Maroko: z Prahy do Marrakéše
5.2.2024

Březnové Maroko: z Prahy do Marrakéše

3 991

O této nabídce

Akčních letenek do Maroka z České republiky nyní příliš nebývá, proto jistě cestující toužící po této severoafrické zemi potěší náš dnešní tip. A tím jsou letenky z Prahy do Marrakéše, které ulovíte díky aerolince Swiss International Air Lines a její dceřiné Edelweiss Air AG. Za cenu 3 991 Kč pořídíte letenky od konce února po celý březen a po cestě vás čeká jeden přestup ve švýcarském Curychu (ZRH). Nechte se okouzlit Marokem například v termínu od 17. do 26. března.

V ceně letenky máte velké kabinové zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo do 23 kg, kupte si ho v rámci tarifu Economy Classic, kdy vás zpáteční letenky vyjdou na 5 473 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Objevte kouzelné Maroko

Neprobádané město s nádechem orientu, obehnané dlouhými hradbami a zdobené leskem a třpytem mešit a paláců, někdejší centrum obchodu s otroky, solí, zlatem a kořením. To je Marrakéš, berbersky Boží země. Nádherné koberce zdobí ulice mediny, vzduch voní vůní dálek. Marrakéš je perlou sám o sobě a navíc ještě branou k přírodním krásám. Poušť, hory, moře i oceán obklopují přilehlou krajinu a laškovně vábí k prozkoumání. Tak přestaňte odolávat a poddejte se, vypravte se hledat oázu do nekonečné Sahary a sněhem pokryté vrcholky do pohoří Atlas.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Láká vás poznávání Maroka? Skočte si do naší autopůjčovny a pronajměte si super káru. Vyjde vás v březnu od 270 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Prokazovat se očkováním ani negativním testem už nemusíte. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Prahy do Marrakéše za 3 991 Kč
Březnové Maroko: z Prahy do Marrakéše

Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)