Azorské ostrovy se zastávkou v Lisabonu za báječnou cenu
14.9.2021

Azorské ostrovy se zastávkou v Lisabonu za báječnou cenu

1 168

O této nabídce

Díky aktuální nabídce Ryanairu si můžete poskládat parádní kombinaci letenek na Azorské ostrovy za báječnou cenu 1 168 Kč. Jedná se dvě separátní zpáteční letenky: první z Vídně do Lisabonu a druhou z portugalské metropole do města Ponta Delgada ležící na ostrově Sao Miguel. Skvělý výlet doslova za hubičku lze naplánovat na relativně dostatek termínových kombinací během listopadu.

A jak dlouhá bude zastávka v Lisabonu je pouze na vás. V příkladových kombinacích I a II můžete vyrazit do města na celodenní exkurz (cesta na Azory), resp. odpoledne (cesta z Azor), aniž byste v Lisabonu museli nocovat. Vzhledem ke dvěma denním rotacím mezi Lisabonem a Ponta Delgadou si však pobyt v portugalském hlavním městě můžete snadno protáhnout…

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Před cestou bude třeba vyplnit dva formuláře: první pro pevninské Portugalsko a druhý pro Azorské ostrovy. Dále bude nutné doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Portugalska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR ve Lisabonu.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Azorské ostrovy jsou nyní zařazeny do zelené kategorie, zatímco pevninské Portugalsko do červené kategorie.

Za účelem tranzitu přes Vídeň není třeba vyplňovat žádnou další dokumentaci.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Zapůjčení káry lze na ostrově Sao Miguel označit za skvělý nápad. Získáte téměř nekonečnou svobodu v poznávání ostrova a naprostou časovou flexibilitu. Vybírat ze široké nabídky vozů můžete přímo v naší autopůjčovně. Pronájem vozu v příkladovém termínu vyjde na necelé 3 000 Kč / 8 dnů.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 660 Kč
Azorské ostrovy se zastávkou v Lisabonu za báječnou cenu
Náhled letenky z Lisabonu do Ponta Delgady za 508 Kč

Azorské ostrovy se zastávkou v Lisabonu za báječnou cenu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)