Ázerbájdžán: levné letenky do Baku z Budapešti (leden – březen)
4.1.2024

Ázerbájdžán: levné letenky do Baku z Budapešti (leden – březen)

1 505

O této nabídce

Levné letenky ze střední Evropy do Ázerbájdžánu jsou těžce nedostatkovým zbožím. Ačkoliv tamější národní dopravce, AZAL, navýší od poloviny března počet týdenních rotací na lince z Prahy do Baku na tři, tak ceny zpátečních letenek se na této trase stále pohybují kolem 10 tisíc Kč. Batůžkáři proto za odletem určitě raději zamíří do maďarské metropole, Budapešti, odkud do této zakavkazské země létá nízkonákladová aerolinka Wizz Air. Zpáteční letenky na přímých letech z Budapešti (BUD) do Baku (GYD) ulovíte během zimních měsíců od 1 505 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC, ostatní cestovatelé si budou muset pár stokorun připlatit).

Veškeré informace o letišti v Baku (GYD), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Budapešť.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ázerbájdžánu

Cestování do Ázerbájdžánu je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Vystačíte si s turistickým vízem, které si snadno obstaráte online. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Ázerbájdžánu“.

Náhled letenky z Budapešti do Baku za 1 505 Kč

Ázerbájdžán: levné letenky do Baku z Budapešti (leden – březen)


Bude se hodit

Letiště Baku (GYD)

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)