Americké Panenské ostrovy z Mnichova: Sv. Tomáš a Sv. Kříž
12.1.2022

Americké Panenské ostrovy z Mnichova: Sv. Tomáš a Sv. Kříž

6 986

O této nabídce

Levné letenky do Karibiku od American Airlines a dalších spolupracujících aerolinek jsou stále dostupné. Kromě Portorika za 6 848 Kč ulovíte za naprosto bezkonkurenční ceny také letenky z Mnichova na Americké Panenské ostrovy. Konkrétně ty s cílem na ostrově Svatého Tomáše za 6 986 Kč a na ostrově Svatého Kříže za 7 365 Kč. V případě Sv. Tomáše routing obsahuje jeden přestup v každém směru (bohužel se však nevyhnete nocování v Charlotte při cestě tam i zpět), zatímco itinerář letů na Sv. Kříž obsahuje přestupy dva.

PS: Při plánování cesty je třeba počítat s tím, že levné letenky budou vykoupeny dražším ubytováním na ostrovech (levnější hotely vychází kolem  1 500 Kč/os./noc).

Podmínky pro cestování

Cesta na Americké Panenské ostrovy

Pro cestu na Americké Panenské ostrovy platí stejná pravidla jako pro pevninské USA.  Je tedy nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Konkrétní podmínky pro vstup na Americké Panenské ostrovy naleznete na tamějším cestovním portálu, kde zároveň vyplníte potřebnou registraci.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Svatého Tomáše za 6 986 Kč

Americké Panenské ostrovy z Mnichova: Sv. Tomáš a Sv. Kříž


Bude se hodit

American Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)