Akční letenky na Havaj: z Frankfurtu během září
28.6.2024

Akční letenky na Havaj: z Frankfurtu během září

od 13 009

O této nabídce

Levné letenky s cílem na Havajských ostrovech se objevily v rezervačním systému německé aerolinky Condor. Zpáteční letenky z Frankfurtu (FRA) do Honolulu (HNL) na ostrově Oahu, vč. odbaveného zavazadla v základní ceně, ulovíš od 13 009 Kč. Za danou cenu je dostupný termín od 7. do 22. září 2024 (>> REZERVUJ ZDE). Další termíny během devátého kalendářního měsíce vyjdou o cca tisícikoruny. To je ovšem v případě letenek na Havaj stále pěkná cenovka.

Základní tarif navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg. Cestou tam tě čeká jeden přestup v USA – buď v Anchorage (ANC) nebo Seattlu (SEA) – a cestou zpět stejně tak v Kanadě – ve Vancouveru (YVR). Delší layover na západním pobřeží Kanady pak snadno proměníš v benefit díky výletu do města. Během letu se na palubě servíruje standardní občerstvení + nealkoholické nápoje. Transkontinentální lety mezi Evropou a Severní Amerikou operuje německá aerolinka Condor, zatímco přískoky na Havaj lokální dopravci Alaska Airlines / Westjet.

Do Frankfurtu se nejlépe dostaneš vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Havaj

Cestování do Spojených států amerických, vč. Havajských ostrovů, je „jako dřív“– žádná byrokracie. Vystačíš si pouze s elektronickou registrací ESTA. S jejím vyplňováním ti pomůže náš podrobný návod.

Kvůli zpátečnímu routingu vedoucímu přes Vancouver si budeš muset obstarat také kanadskou elektronickou registraci eTa. Také s jejím vyplněním ti pomůžeme. Stačí se podívat do přehledného návodu.

Náhled letenky z Frankfurtu do Honolulu za 13 009 Kč

Akční letenky na Havaj: z Frankfurtu během září


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)