Akční letenky do Grónska – z Kodaně (vč. odbaveného zavazadla)
7.11.2022

Akční letenky do Grónska – z Kodaně (vč. odbaveného zavazadla)

11 500

O této nabídce

V nabídce letecké společnosti Air Greenland se opět objevují akční letenky do Grónska. Na největší ostrov světa patřící Dánsku se v rámci promo tarifu můžete vypravit z Kodaně za skvělou cenu 11 500 Kč! Vybírat přitom lze hned z trojice cílových destinací, a to Ilulissatu, Nuuku nebo Sisimiutu. Promo tarif „Takkus“ v základní ceně letenky zahrnuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s limitem 20 kg.

Levné letenky jsou dostupné díky programu Fly & sleep“, který zahrnuje dlouhé přestupy v městě Kangerlussuaq – včetně nocování. Ubytování si ale cestovatelé musí zařídit tzv. „vlastní triko“. Sama letecká společnost doporučuje využít ubytko v „Old Campu“ za 395 DKK/os. (cca 1 300 Kč) se snídaní a transferem z letiště i zpět – viz více informací o programu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Grónska

Pro cesty do Grónska platí stejná pravidla jako pro cestování do Dánska a je zcela bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Dánsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo na webu aerolinky Air Greenland
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + příručák
  • Dostupnost: duben & květen 2023
  • Příkladové termíny:
    • 14. – 24. 4. za 11 500 Kč
    • 5. – 18. 5. za 11 500 Kč
    • 15. – 25. 5. za 11 500 Kč

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Přískoky z Prahy do Kodaně

S nákupem přískoků z Prahy do Kodaně se zatím nemusíte trápit. Spojení mezi českou a dánskou metropolí je provozováno na denní bázi a vybírat můžete z nabídky čtveřice dopravců – Eurowings, Norwegianu, Ryanairu a SASu. Záleží pouze na vás jestli se cestou zastavíte v Kodani pouze na jednu noc (kvůli rannímu odletu do Grónska nebude možné se nocování vyhnout) nebo jestli si zastávku v Dánsku o několik dnů prodloužíte. Paušálně můžete počítat s cenou za zpáteční letenku do 4 tisíc Kč (vč. odbaveného zavazadla).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Kodaně do Nuuku za 11 501 Kč

Akční letenky do Grónska – z Kodaně (vč. odbaveného zavazadla)


Bude se hodit

Letiště Kodaň – Kastrup (CPH)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)