2v1: Indie a Thajsko z Vídně na křídlech Air India
24.10.2023

2v1: Indie a Thajsko z Vídně na křídlech Air India

16 587

O této nabídce

Láká vás Indie i Thajsko, ale nemůžete se rozhodnout? Indická aerolinka Air India přichází s velmi lákavou nabídkou, kdy tyto dvě destinace hravě spojíte do jednoho výletu. Indii a Thajsko z Vídně, konkrétně itinerář Vídeň (VIE) – Dillí (DEL) – Bangkok (BKK) – Vídeň (VIE), pořídíte na jedné letence za skvělých 16 587 Kč. A to například od 7. do 21. března, kdy v obou destinacích strávíte týden. Další termíny pořídíte od konce února až do začátku dubna 2024. Zajímavým termínem je také odlet 21. března a návrat 4. dubna, kdy využijete velikonoční svátky a za letenky zaplatíte 17 596 Kč.

V ceně letenky máte 2 odbavená zavazadla do 23 kg. Na palubu si také vezmete velké kabinové zavazadlo a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů bude podáváno občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie a Thajska

Pro vstup do Indie potřebujete víza, která si vyřídíte online na této stránce. Do Thajska je vstup zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Indii“ a „Koronavirus v Thajsku“.

Náhled letenky z Vídně do Dillí a Bangkoku za 16 587 Kč
2v1: Indie a Thajsko z Vídně na křídlech Air India


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

Air India

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)