Maledivy z Prahy nejen přes Velikonoce
10.3.2021

Maledivy z Prahy nejen přes Velikonoce

14 221

O této nabídce

Dny, kdy sedíme doma zavřeni na „home-office“, jsou dlouhé a stále stejné. Co si takhle ty nadcházející pěkně zpestřit? Třeba výletem na exotické Maledivy. Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Maledivy nabízí aerolinka Flydubai, přičemž cenovka ukazuje 14 221 Kč. V nabídce je mnoho termínů od března až do června (obecně doporučujeme k cestám využít spíše březen a duben, kdy se není třeba obávat monzunových dešťů), vč. těch velmi oblíbených přes velikonoční svátky. Stačí se mrknout do našeho kalendáře, kde jsou všechny přehledně sesumírovány. V základní ceně letenek máte jak odbavené zavazadlo, tak catering na palubě během všech letů. Vyrazte tedy za relaxem a slunečními paprsky na tropické ostrovy ležící v Indickém oceánu – např. v termínu od 23. března do 4. dubna.

Maledivy = skvělé místo pro relax

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodin) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku. Otevřené jsou nyní již téměř všechny hotelové resorty, guest houses a live-aboard plavby. Při pobytu na Maledivách se doporučuje setrvat pouze v jednom ubytování (případné změny lokalit přináší další byrokracii). Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Specifické podmínky pro cestování musíte také splnit z pohledu aerolinky Flydubai. Před odletem z ČR je třeba předložit negativní PCR test na COVID-19 ne starší 72 hodin.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Maledivy, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k současné turbulentní době doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Víza

Po příletu na Maledivy obdržíte turistické vízum s platností 30 dní zdarma. Přečtěte si více o vízových povinnostech do všech států světa.

Náhled letenky z Prahy na Maledivy za 14 221 Kč

Maledivy z Prahy nejen přes Velikonoce


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Flydubai

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)