Z Prahy do exotického ráje na Maledivy
16.2.2021

Z Prahy do exotického ráje na Maledivy

13 994

O této nabídce

Zima je dlouhá a období plné omezení snad ještě delší. Hoďte všechno za hlavu a vyrazte načerpat energii ze slunečních paprsků na tropické ostrovy v Indickém oceánu, na Maledivy. Letecká společnost Flydubai od února přidala na lince mezi Prahou a Dubají třetí týdenní rotaci a v březnu přidá i čtvrtou. Díky tomu se nabízí pestrá paleta termínů, kdy vyrazit z Prahy na Maledivy s jedním solidním přestupem v Dubaji. Zpáteční letenky do této exotické destinace pořídíte za velmi pěknou cenu 13 994 Kč. V základní ceně letenek máte jak odbavené zavazadlo, tak catering na palubě během všech letů. Leťte za odpočinkem např. v termínu od 6. do 20. března (obecně doporučujeme k cestám využít zejména březen a duben, kdy se není třeba obávat monzunových dešťů).

Vzhůru na Maledivy

Nikde na světě nebudete tak blízko oceánu jako na Maledivách, nejníže položeném státě světa. Měl by se však jmenovat Velkédivy, protože ať už budete na kterémkoli z ostrovů, nepřestanete se divit na jediný okamžik. Nejdřív proto, že tenhle nekonečný ráj je dostupný už i obyčejným smrtelníkům. Pak proto, že pláže, na nichž jste jen vy a palmy, jsou tu bělejší než první zuby nemluvňat. Proto, že voda je tu průzračnější než sklo a když se šnorchlem strčíte hlavu pod hladinu, potkáte rejnoky, želvy, hejno barakud nebo dokonce chobotnici! Stavte se tu, až poletíte kolem a hoďte všechny starosti všedního dne za hlavu!

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Malediv je nutné prokázat se negativní PCR testem na COVID-19 (ne starším 96 hodin) a vyplnit tento online vstupní formulář. Test nemusí předkládat děti mladší 1 roku. Otevřené jsou nyní již téměř všechny hotelové resorty, guest houses a live-aboard plavby. Při pobytu na Maledivách se doporučuje setrvat pouze v jednom ubytování (případné změny lokalit přináší další byrokracii). Aktuální podmínky pro vstup na Maledivy sledujte na stránkách Velvyslanectví ČR v Dillí a na webu maledivského ministerstva cestovního ruchu. 

Specifické podmínky pro cestování musíte také splnit z pohledu aerolinky Flydubai. Před odletem z ČR je třeba předložit negativní PCR test na COVID-19 ne starší 72 hodin.

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Maledivy, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadají do tmavě červené kategorie zemí. To znamená vyplnit příjezdový formulář a podstoupit negativní PCR test na COVID-19 ještě před odletem z dovolené. Test nesmí být v době odletu starší 72 hodin. Další PCR test musíte podstoupit ve své domovině, a to nejdříve 5. den po návratu (do té doby je třeba setrvat v karanténě). Více podrobností se dočtete v článku výše.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla:  1 ks odbaveného zavazadla á 20 kg + příruční á 7 kg
  • Dostupnost: únor – červen 2021
  • Termíny: dostupné v našem kalendáři

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k současné turbulentní době doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Víza

Po příletu na Maledivy obdržíte turistické vízum s platností 30 dní zdarma. Přečtěte si více o vízových povinnostech do všech států světa.

Náhled letenky z Prahy do Dubaje za 13 994 Kč

Z Prahy do exotického ráje na Maledivy


Bude se hodit

Letiště Dubaj (DXB)

Letiště Praha (PRG)

Flydubai

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)