Thajsko: přímé lety z Vídně do Bangkoku s EVA Air
14.3.2023

Thajsko: přímé lety z Vídně do Bangkoku s EVA Air

14 660

O této nabídce

Pěknou cenovku na letenkách s cílem v Thajsku ulovíte v nabídce tchajwanské aerolinky EVA Air. Jistě, z ceny vám na první pohled čelist na zem nespadne, nicméně po přiblížení všech atributů zjistíte, že se skutečně jedná o velmi zajímavou možnost, jak si v nejbližších měsících zaletět do Thajska! Přímé lety z Vídně = nejrychlejší možné spojení ze střední Evropy do Bangkoku. Dvě odbavené zavazadla v základním tarifu = až 46 kg k odbavení. EVA Air = velmi kvalitní aerolinka pyšnící se vysokou úrovní nabízených služeb. Suma sumárum – zpáteční letenky z Vídně do Bangkoku na přímých letech za 14 660 Kč.

Odlety jsou možné v druhé polovině dubna a po celý květen, návraty poté v druhé půlce máje. Všechny dostupné termíny tradičně naleznete shrnuté v našem kalendáři. Na lepší cenu se během jarních měsíců aktuálně nedostatnete u žádné z konkurenčních aerolinek – nehledě na fakt, že v jejich případě se bude jednat o lety s přestupem.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 14 660 Kč

Thajsko: přímé lety z Vídně do Bangkoku s EVA Air


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

EVA Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)