Přímé lety z Vídně do Thajska s EVA Air a 2 ks odbavených zavazadel
7.2.2023

Přímé lety z Vídně do Thajska s EVA Air a 2 ks odbavených zavazadel

14 719

O této nabídce

Nabídka tchajwanské letecké společnosti EVA Air vás na první pohled svou cenovkou nejspíše nezaujme. Jestliže se na ni ale podíváme komplexním pohledem, zjistíme, že není vůbec špatná! Přímé lety z Vídně do Bangkoku jsou aktuálně nejrychlejším spojením střední Evropy a jihovýchodní Asie. Absence přestupů také znamená daleko větší cestovní pohodlí a lety na křídlech EVA Air jsou navíc garancí vysoké úrovně nabízených služeb. Velmi štědrý zavazadlový limit ve formě 2 ks odbavených zavazadel s hmotnostním limitem 23 kg/ks (celkem tedy až 46 kg k odbavení) je potom dalším z benefitů. A cenovka? Ta je o cca 30 % nižší než u Austrianu, který je přímou konkurencí na letech bez mezipřistání.  Přímé lety z Vídně do Thajska a zpět pořídíte za 14 719 Kč.

Nejlevnější termíny na vás čekají v květnu a červnu letošního roku. Za cca tisícikorunový příplatek je možné letenky pořídit také na velké množství termínů od srpna dále, a to až po návraty v lednu 2024.

Podmínky pro cestování

Cesta do Thajska

Cestování do Thajska je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Thajsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Přímé lety z Vídně do Thajska za akční cenu

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Thajsko je klasika, která nikde nezklame

Thajsko snad ani nepotřebuje představení, vždyť ty bělostné pláže, deštné pralesy, pokorně skloněné kokosové palmy a vznešené buddhistické chrámy z pohlednic a filmů každý zná. Věděli jste ale, kolik života místní džungle skrývají? Viděli jste už na vlastní oči divoké tygry a roztomilé gibony? Byli jste někdy poctěni pohostinností nesmírně hodných Thajců? Věděli jste, že jsou tam sloni posvátní? Tak poctěte svou návštěvou „zemi úsměvů“ a žár tropů, přičichněte k vůni tržišť a ochutnejte místní kuchyni.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Bangkoku za 14 719 Kč

Přímé lety z Vídně do Thajska s EVA Air a 2 ks odbavených zavazadel


Bude se hodit

Letiště Bangkok – Suvarnabhumi (BKK)

Letiště Vídeň (VIE)

EVA Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)