SmartWings

smartwings

SmartWings je obchodní značka letecké společnosti Travel Service, pro nízkonákladové pravidelné lety se základnou v Praze. Tato nízkonákladová společnost začala létat v roce 2004 a v současné době provozuje lety do přibližně 40 destinací (především do přímořských letovisek) s odletem z Prahy, Brna, Ostravy a Pardubic.

V zimě létá do:

– Barcelony (BCN)

– Dubaje (DXB)

– Malagy (AGP)

– Paříže (CDG)

– Říma (FCO)

– Tel Avivu (TLV)

– Tenerife (TFS)

Stránka dopravce: http://www.smartwings.com, letenky doporučujeme rezervovat levněji na letenky.zaletsi.cz

Odbavení: Probíhá na letišti u odbavovacích přepážek 2 hodiny až 40 minut před odletem. (odbavení na letišti je zdarma), pro některé destinace lze udělat konečně on-line check-in na této stránce.

Kód aerolinky: QS

Kontaktní formulář: http://www.smartwings.com/cs/o-smartwings/kontakty/kontaktni-formular/

Telefonní kontakt: +420 220 11 6686

Používaný druh letadel: Boeing 737-800 (22 z 29 letadel), Boeing 737-700, Airbus A320

Kabinové zavazadlo: Maximální rozměry zavazadla jsou 56 x 45 x 25 cm, přičemž celkový součet těchto rozměrů může být maximálně 115 cm. Maximální hmotnost kabinového zavazadla je pouze 5 kg.

Odbavené zavazadlo: Maximální hmotnost odbaveného zavazadla v ekonomické třídě je 15 kg, přičemž žádný z rozměrů nemůže přesahovat 150 cm a součet stran nemůže přesáhnout 250 cm.

Platba letenek: Letenky je možné zakoupit v našem rezervačním systému (a to levněji než na oficiálních stránkách společnosti).

 

6 komentářů

 
 1. Jana Puldová

  Dobrý den, přístí týden odlétám na Malagu s vaší společností. Jsem těhotná a v době letu dosáhnu 30.týdne gravidity. Chci se zeptat,jaký potřebuji doklad,či potvrzení na cestu,aby mě letištní personál pustil do letadla? Bude tento doklad dostačovat i pro zpáteční let z Malagy v českém jazyce ???
  Děkuji za odpověď. Jana
  p.s. proč telef.číslo uvedené na stránkách výše není funkční ?

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Jana Puldová

   Dobrý den,

   stačí mít těhotenský průkaz, potvrzení od lékaře nebo podobný dokument, kterým se prokážete, v jakém jste týdnu gravidity. Cestovat se Smartwings můžete do 34. týdně těhotenství (do 28. týdne u vícečetného).

   Telefonní číslo jsem aktualizoval, nyní by mělo být plně funkční.

   Jirka

 2. Lukas

  Ahoj. Koupil jsem si letenku v CSA (na pobocce) do Barcelony a zpet. Zpet ale letim se Smart Wings. Plati take vaha max. 5kg nebo se to ridi podminkami CSA tj. 8kg? Sice si sebou neberu zavazadlo do 15kg, ale je normalni, ze ho nemam povoleno v cene pri ceste tam, ale jen zpet? Nebo je to chyba zmatene pani na pobocce?? Diky

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Lukas

   Ahoj Lukáši,

   záleží, pod jakým kódem letu máš letenky vystaveny, zavolal bych do ČSA na jejich linku a řekl jim rezervační kód, kde ti to řeknou na 100 %.

   ČSA navíc mají kabinové zavazadlo také pouze 5kg, měly by mít stejné podmínky, jako Smartwings.

   Jinak doporučuji letenky kupovat s ČSA/Smartwings klidně přes nás na http://www.zaletsi.cz/letenky-multicity – máme je tam o chlup levnější. 😉

   Jirka

 3. Monika

  Dobrý den,
  potřebovala bych 2 letenky do Dubrovníku 2.7.-17.7.2016 s cenou pod 5tisíc Kč. Poradíte?

  • Jirka Spolek - www.zaletsi.cz (ZaleťSi.cz)

   Monika

   Dobrý den, Moniko,

   tohle je velmi nepravděpodobné, 5820 Kč/os. bude cenové dno a spíše to poroste k 7000 Kč, jak je u Smartwings zvykem, nejlevněji to vychází takto: http://zalet.si/7eXUfy (chvilku trvá načtení)

   Jirka