LM letenky na ostrov Fuerteventura z Prahy – přes státní svátek
2.5.2024

LM letenky na ostrov Fuerteventura z Prahy – přes státní svátek

2 990

O této nabídce

Nemáš-li ještě plány na příští týden a chceš využít středeční státní svátek, mrkni se na nabídku cestovní kanceláře Fischer. Ta opět doprodává zpáteční letenky na charterovém letu na kanárský ostrov Fuerteventura z Prahy, které pořídíš za super cenu 2 990 Kč v termínu od této neděle 5. 5. do čtvrtka 9. 5. Jedná se o přímý let se společností Smartwings, kdy v jejím rezervačním systému pořídíš totožný termín za 14 685 Kč.

V ceně letenky máš navíc i přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu tuzemské aerolinky si s sebou vezmeš kabinové zavazadlo o rozměrech do 56 × 45 × 25 cm.

  • Rezervuj: přímo přes stránky cestovní kanceláře
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného zavazadla + kabinové zavazadlo
  • Termíny:
    • 5. 5. –> Praha – Fuerteventura (11:30 – 15:30)
    • 9. 5. –> Fuerteventura – Praha (16:20 – 21:55)

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Odpočiň si na Fuerteventuře

Sluncem věčně zalitá Fuerteventura je jedním ze sedmi Kanárských ostrovů, patří tudíž Španělsku, ale krajina je africky divoká. Přezdívaná „oáza v poušti civilizace“ překypující zlatavými plážemi, živelnými sopkami a lávovými poli ti možná na první pohled bude připadat vyprahlá a bez života, o to víc ti ale časem přiroste k srdci. Nech si přivát do tváře písek ze Sahary, rozhlédni se do dálek z vyhlídek Las Peñitas, Morro Velosa a majáku Entallada. Projdi se národním parkem Corralejo, kilometry dlouhým pásem písečných dun, jejichž mohutné svahy krotí až tyrkysové břehy Atlantského oceánu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si auto a prozkoumej krásy Fuerteventury. Ideální káru najdeš v naší autopůjčovně, kde tě na dané termíny vyjde od 1 263 Kč.

Náhled letenky na ostrov Fuerteventura z Prahy za 2 990 Kč
LM letenky na ostrov Fuerteventura z Prahy – přes státní svátek

Bude se hodit

Letiště Fuerteventura (FUE)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)