Wizz Air nabízí flexibilní letenku za poplatek 1 €
30.4.2020

Wizz Air nabízí flexibilní letenku za poplatek 1 €

Nebe nad evropským kontinentem se pomalu začíná probouzet z útlumu způsobeného pandemií COVID-19. Podobně jako britský EasyJet se i další nízkonákladový dopravce snaží přijít se zajímavými akcemi, jak dostat cestující zpět do svých letadel.  Wizz Air rapidně zlevnil svou službu Wizz Flex, kterou nyní nabízí pouze za 1 €/let. Tato služba zajišťuje online změnu letu zdarma (pouze s případným doplatkem rozdílu do ceny nového tarifu). Svou rezervaci můžete také zrušit, přičemž vám budou finanční prostředky navráceny na váš Wizz účet ve formě kreditů na další lety.

Pokud tedy uvažujete o nákupu letenek například na letní dovolenou a váháte kvůli nejistým hraničním přechodům, je tato flexibilní letenka aerolinky Wizz Air přesně pro vás. S rozhodováním neotálejte příliš dlouho, tato akce platí pouze do 1. května.

Wizz Air nabízí flexibilní letenku za poplatek 1 €

Letecká společnost doposud provozovala pouze spojení mezi Londýnem a Budapeští. To se však změní počínaje zítřejším dnem, kdy budou obnoveny linky do vybraných destinací ze základen aerolinky v Londýně Lutonu a Vídni. Větší počet tras by mohl být na základě pohledu do rezervačního systému aerolinky obnoven během června a o akční ceny rozhodně nebude nouze. Níže vám přinášíme jeden zajímavý tip na potenciální výlet.

Trip po Zakavkazsku

V poslední době se mezi oblíbené destinace zařadily státy ležící mezi Černým a Kaspickým mořem. Díky kombinaci akčních letenek společnosti Wizz Air lze podniknout pěkný trip a navštívit hned dvě země na jednou. Jak na to? Z Prahy kupte jednosměrnou letenku do města Kutaisi, které se nachází v hornaté Gruzii. Zde navrhujeme půjčit si auto nebo využít všudypřítomných maršrutek pro přesun do hlavního města Tbilisi. V Tbilisi vraťte auto a nasedněte na vlak, který vás doveze po hedvábné stezce až do Arménie. Ačkoli by se vlakem dalo dostat až do hlavního města, doporučujeme vystoupit už Gyumri. Zde si opět půjčte auto nebo využijte místní způsob přepravy pro pozvolnou cestu do Jerevanu, odkud létá Wizz Air zpět do Evropy, konkrétně do Vídně. Pokud vás tato skládačka zaujala tak jako nás, můžete zakoupit obě letenky z Prahy do Kutaisi a z Jerevanu do Vídně v příkladovém termínu 7. července – 13 července za 20 €. Pokud nejste členy Wizz Discount Clubu, budete si muset cca 20 € připlatit. Cestu lze realizovat i obráceným směrem (například v termínu 13. červenec – 23. červenec.) za stejnou cenu. Letenky kupujte přímo na webu dopravce a nezapomeňte přikoupit službu Wizz Flex pro jistotu 100% realizace tohoto mega tripu.

Wizz Air nabízí flexibilní letenku za poplatek 1 €

Wizz Air nabízí flexibilní letenku za poplatek 1 €

Další tipy na trip

Z Prahy se za 500 Kč můžete o letních prázdninách podívat například i do Moldávie. Z Vídně zas lze zaletět na pořádnou koupačku do Portugalska za 20 € nebo na Kanárské ostrovy za 30 €. Pokud vás láká poušť a mrakodrapy, vyrazte za přibližně 700 Kč z Budapešti do Dubaje. Všude však doporučujeme dokoupit službu flexibilní letenky pro jistotu realizace vašeho výletu.  

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)