Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €
23.4.2020

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

Koronavirus hýbe světem. Některé aerolinky přicházejí s nevšedními nápady, jak cestují přilákat zpět na paluby svých letadel. Se zajímavou akcí přichází Easyjet. Tato přední nízkonákladová evropská aerolinka nyní nabízí cokoliv ze svého seznamu věcí k odbavení pouze za 1 €. Tato akce platí na lety do termínu 18. dubna 2021.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

 Na lyžovačku do Švýcarska

Švýcarsko je pro Čechy velice populární lyžařskou destinací. Kdo zde byl, dá nám jistě za pravdu! Zimní Alpy v kombinaci se švýcarskou čokoládou a sýrem jsou vskutku báječným zážitkem. Většina našinců se do této země vypravuje autem či vlakem. Lze ale také využít mnohem atraktivnější způsob, a to letět. Z Prahy totiž aerolinka létá do Ženevy, která se nachází na břehu ledovcového jezera a na úpatí západních Alp. Zpáteční letenky na začátek roku 2021 se dají včetně lyží a kufru pořídit již za 1 500 Kč.  Let i na naše příkladové datum (4. března – 11. března) můžete rezervovat přímo na webu aerolinky.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

S kolem na Keukenhof

Keukenhof je proslulý tulipánový festival, jenž se každoročně koná nedaleko Amsterdamu. Nizozemsko je svou téměř 100% rovinou velice oblíbenou cyklistickou destinací. Spojit tak jízdu na kole s květinovým festivalem se jeví jako výborný nápad. Letenky z Prahy na začátek dubna lze i s jízdním kolem pořídit za 1 369 Kč. Tento let si můžete rezervovat i na příkladový termín od 31. března do 4. dubna zde.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

Přes letní prázdniny na Mallorcu

Pokud budou přes letní měsíce otevřené hranice, a my pevně věříme, že budou, lze letět k moři nejen s kufrem, ale i s potápěčským vybavením, surfařským prknem nebo kánoí. Kupříkladu srpnové letenky na Mallorcu vč. odbaveného zavazadla lze pořídit z Berlína za 2 134 Kč. Například tuzemské aerolinky Smartwings nabízejí tyto letenky, s odletem z Prahy, od 7 500 Kč. Letenky s Easyjetem z Berlína na Mallorcu si i v našem příkladovém termínu (20. srpen – 26. srpen) rezervujte na webu aerolinky.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

Easyjet také nově při zrušeném letu, z důvodu koronavirové pandemie, nabízí zdarma přebookování na nový termín. Lze si tak vybrat kromě voucheru tuto variantu flexibilní letenky.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)