Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €
23.4.2020

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

Koronavirus hýbe světem. Některé aerolinky přicházejí s nevšedními nápady, jak cestují přilákat zpět na paluby svých letadel. Se zajímavou akcí přichází Easyjet. Tato přední nízkonákladová evropská aerolinka nyní nabízí cokoliv ze svého seznamu věcí k odbavení pouze za 1 €. Tato akce platí na lety do termínu 18. dubna 2021.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

 Na lyžovačku do Švýcarska

Švýcarsko je pro Čechy velice populární lyžařskou destinací. Kdo zde byl, dá nám jistě za pravdu! Zimní Alpy v kombinaci se švýcarskou čokoládou a sýrem jsou vskutku báječným zážitkem. Většina našinců se do této země vypravuje autem či vlakem. Lze ale také využít mnohem atraktivnější způsob, a to letět. Z Prahy totiž aerolinka létá do Ženevy, která se nachází na břehu ledovcového jezera a na úpatí západních Alp. Zpáteční letenky na začátek roku 2021 se dají včetně lyží a kufru pořídit již za 1 500 Kč.  Let i na naše příkladové datum (4. března – 11. března) můžete rezervovat přímo na webu aerolinky.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

S kolem na Keukenhof

Keukenhof je proslulý tulipánový festival, jenž se každoročně koná nedaleko Amsterdamu. Nizozemsko je svou téměř 100% rovinou velice oblíbenou cyklistickou destinací. Spojit tak jízdu na kole s květinovým festivalem se jeví jako výborný nápad. Letenky z Prahy na začátek dubna lze i s jízdním kolem pořídit za 1 369 Kč. Tento let si můžete rezervovat i na příkladový termín od 31. března do 4. dubna zde.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

Přes letní prázdniny na Mallorcu

Pokud budou přes letní měsíce otevřené hranice, a my pevně věříme, že budou, lze letět k moři nejen s kufrem, ale i s potápěčským vybavením, surfařským prknem nebo kánoí. Kupříkladu srpnové letenky na Mallorcu vč. odbaveného zavazadla lze pořídit z Berlína za 2 134 Kč. Například tuzemské aerolinky Smartwings nabízejí tyto letenky, s odletem z Prahy, od 7 500 Kč. Letenky s Easyjetem z Berlína na Mallorcu si i v našem příkladovém termínu (20. srpen – 26. srpen) rezervujte na webu aerolinky.

Easyjet nabízí nejen odbavené zavazadlo za 1 €

Easyjet také nově při zrušeném letu, z důvodu koronavirové pandemie, nabízí zdarma přebookování na nový termín. Lze si tak vybrat kromě voucheru tuto variantu flexibilní letenky.

Zapoj se do diskuze

avatar
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)