Ryanair začne létat z Prahy do Tirany
8.6.2023

Ryanair začne létat z Prahy do Tirany

To je pecka! Ryanair začne létat do albánské Tirany! Včera jsme vám přinesli parádní novinku zvěstující návrat Wizz Air na trasu z Prahy do Tirany a dnes doslova přikládáme pod kotel! Ryanair totiž před pár minutami oznámil spuštění hned 17 nových linek z Tirany a česká metropole je mezi nimi. Letenky na přímé lince irského dopravce z Prahy do Tirany bude možné pořídit již od zimního letového řádu.

Letový řád

Nová linka  z Prahy (PRG) do Tirany (TIA) bude spuštěna již s příchodem zimního letového řádu. Inaugurační let na trase proběhne v úterý 31. října 2023 a s jejím provozem se počítá minimálně do 30. března 2024. V letovém řádu jsou vypsány dvě týdenní rotace, které připadnou na úterý a sobotu.

  • Praha – Tirana -> 16:55 – 19:55
  • Tirana – Praha -> 20:30 – 21:30

Ceny letenek

Příchod Ryanairu na linku rozhodně zahýbe s cenami – Smartwings sice do Tirany létají pouze přes letní měsíce, ale letenky za cca 9 tisíc Kč a výše za zajímavé určitě nelze považovat. Uvidíme, co na to konkurenční Wizz Air. Ten by se sice dle aktuálně vypsaných letových řádů na trase s Ryanairem nepotkal, ale domníváme se, irská aerolinka časem provoz na lince prodlouží i do letních měsíců, čímž dojde k přímému souboji o cestovatele mezi  oběma lowcostovými dopravci.

Aktuálně nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tirany ulovíte v rezervačním systému aerolinky za skvělou cenu 1 438 Kč. Konkrétní tipy na levné letenky jsme přinesli ve čtvrtečním letenkovém  tipu.

Ryanair začne létat z Prahy do Tirany

Věříme, že kolem ceny dvou tisíc Kč za zpáteční letenku se ceny mohly dlouhodobě usadit. V akcích ale občas jistě ulovíte i letenky levnější. 🙂

Až se jakékoliv akční letenky z Prahy na Albánie objeví, budeme vás o tom neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušní hlídače. Jen díky tomu získáte jistotu, že vám levné letenky do Tirany neuletí.

Další nové linky z Tirany v nabídce Ryanairu

Irská nízkonákladová aerolinka dnes oznámila skutečně masivní balík nových linek z albánské Tirany (TIA). Pro české cestovatele by kromě otevření nové linky z Prahy mohla být zajímavá také informace o zahájení pravidelného spojení mezi Krakovem (KRK) a Tiranou.

Další nová spojení z Tirany (TIA)

  • 🇧🇪 Belgie: Brusel – Charleroi (CRL)
  • 🇫🇷 Francie: Paříž – Beauvais (BVA)
  • 🇮🇹 Itálie: Benátky – Treviso (TSF), Bergamo (BGY), Bologna (BLQ), Katánie (CTA), Pisa (PSA), Řím – Ciampino (CIA),
  • 🇩🇪 Německo: Düsseldorf – Weeze (NRN)
  • 🇵🇱 Polsko: Krakov (KRK), Varšava – Mödlin (WMI)
  • 🇷🇴 Rumunsko: Bukurešť (OTP)
  • 🇸🇪 Švédsko: Stockholm – Arlanda (ARN)
  • 🇬🇧 Velká Británie: Edinburgh (EDI), Londýn – Stansted (STN), Manchester (MAN)
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)