Albánie: z Prahy do Tirany na nové lince Ryanairu
8.6.2023

Albánie: z Prahy do Tirany na nové lince Ryanairu

1 438

O této nabídce

S pořádně žhavými novinkami přichází irská nízkonákladová aerolinka Ryanair, která dnes oznámila své plány na spuštění hned 17 nových linek z Tirany. Mezi novými destinacemi, kam se od podzimních měsíců bude z Balkánu létat, je také Praha (PRG)! Konečně by se tak mohlo začít blýskat na lepší časy, neboť spojení České republiky a Albánie (za rozumné ceny) tady dlouhodobě absentovalo. Připomínáme, že již včera oznámil obnovení letů z Prahy do Tirany také Wizz Air, a to počínaje březnem 2024.

Ryanair už letenky nahrál do svého rezervačního systému. Nejlevnější letenky z Prahy do Tirany v něm ulovíte za 1 438 Kč (viz termín od 31. října do 7. listopadu).

Podrobnější informace o letovém řádu a dalších nových destinacích v nabídce dopravce najdete v našem speciálním magazínovém článku.

  • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Ryanair
  • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 × 25 × 20 cm
  • Dostupnost: říjen 2023 – březen 2024
  • Příkladové termíny:
    • 31. 10. – 7. 11. za 1 438 Kč

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Cestování do Albánie je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Náhled letenky z Prahy do Tirany za 1 438 Kč

Albánie: z Prahy do Tirany na nové lince Ryanairu


Bude se hodit

Letiště Tirana (TIA)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)