Ryanair obnoví přímou linku z Prahy do Malagy
27.6.2023

Ryanair obnoví přímou linku z Prahy do Malagy

Velmi vítanou novinku dnes zveřejnila irská nízkonákladová aerolinka Ryanair. S příchodem zimního letového řádu 2023/2024 totiž obnoví pravidelnou přímou linku z Prahy do Malagy. Na staronovou trasu se dopravce vrátí po téměř dvou letech a zvýší tak konkurenci pro Eurowings a Smartwings, kteří lety mezi oběma městy nabízí v současnosti. Známe letový řád i ceny letenek. Pojďme si tedy příjemné novinky představit.

Letový řád

Inaugurační let na staronové lince z pražského Letiště Václava Havla (PRG) do Malagy (AGP) by se měl uskutečnit v pondělí 30. října 2023. V plánech letecké společnosti figurují celkem tři rotace týdně, které připadnou právě na pondělky, čtvrtky a soboty. Lety z české metropole do Andalusie jsou v rezervačním systému aktuálně vypsány do konce zimního letového řádu (tj. do 30. března 2024).

Pondělí

  • Malaga – Praha -> 07:20 – 10:40
  • Praha – Malaga -> 11:05 – 14:25

Čtvrtek

  • Praha – Malaga -> 14:00 – 17:20
  • Malaga – Praha -> 17:55 – 21:15

Sobota

  • Malaga – Praha -> 06:25 – 09:45
  • Praha – Malaga -> 10:10 – 13:30

Ceny letenek

Jak vyplývá ze textu výše, letenky jsou již nahrány v rezervačním systému dopravce. Aktuálně je pořídíte za víceméně plošné ceny od 1 949 Kč za směr. Nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Malagy by tedy momentálně vyšly za 3 898 Kč. Byť už je tato cena rozhodně níže, než současná nabídka konkurenčních aerolinek Eurowings a Smartwings, které na lince během letošního léta pravidelně létají, domníváme se, že by jejich cena  v akcích mohla klesnout klidně k hladině pohybující se kolem 2 tisíc Kč.

Ryanair obnoví přímou linku z Prahy do Malagy

Až se jakékoliv akční letenky z Prahy na Malagy objeví, budeme vás o tom neprodleně informovat. Stáhněte si naši vychytanou aplikaci a nastavte příslušní hlídače. Jen díky tomu získáte jistotu, že vám levné letenky na jih Španělska neuletí.

Vyrazte do Malagy?

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)