Čedok nabídne přímé lety z Prahy na ostrov La Palma
24.1.2024

Čedok nabídne přímé lety z Prahy na ostrov La Palma

Cestovní kancelář Čedok nepřestává tuzemské cestovatele těšit svými novinkami. Tou nejčerstvější budou přímé lety z Prahy na pátý největší z Kanárských ostrovů – La Palma, kam doposud  z České republiky neexistuje žádné přímé spojení. Přímé lety z Prahy budou vypravovány po celou letní sezonu od června do října, a to s frekvencí jednoho letu týdně. Již tradičně dopravu zajistí domácí letecká společnost Smartwings. Známe všechny detaily o nové lince i ceny zájezdů, pokračujte proto ve čtení.

Čedok představuje destinaci

Ostrov, kterému se přezdívá „La Isla Bonita“ neboli „Krásný ostrov“, patří podle Lonely Planet mezi nejzelenější z Kanárských ostrovů. Milovníci turistiky si tady přijdou opravdu na své, mohou vyzkoušet krátké i delší pěší trasy po okraji kaldery nebo vystoupat na nejvyšší vrchol Roque de los Muchachos. Velmi populární je Stezka vulkánů vedoucí podél nejkrásnějších sopek na jihu. Oblíbené jsou také plavby lodí za velrybami a delfíny. Umístění ostrova nahrává i fanouškům astronomie a pozorování hvězd. Za návštěvu stojí observatoř a různé astronomické vyhlídky, jako jsou San Bartolo Mountain, La Muralla nebo Llano de las Ventas. Díky vlnám Atlantiku, který omývá břehy ostrova, si tady zájemci vychutnají i vodní sporty, zejména surfování.

Letový řád

Inaugurační let z Prahy (PRG) na ostrov La Palma (SPC) bude vypraven v úterý 4. června 2024. Cestovní kancelář počítá s nabídkou jednoho charterového letu týdně, jehož obsluhu tradičně zajistí domácí aerolinky Smartwings. A to svým Boeingem 737 s kapacitou 189 cestujících v ekonomické třídě. Zájezdy na ostrov La Palma budou k dispozici od června do začátku října letošního roku.

  • QS2094: Praha – La Palma -> 12:00 – 16:15
  • QS2095: La Palma – Praha -> 17:05 – 22:50

Ceny zájezdů z Prahy na ostrov La Palma

Méně profláknutý a zároveň i navštěvovaný ostrov La Palma doplní v nabídce cestovní kancelář zájezdy na Fuerteventuru (FUE), Lanzarote (ACE) či Tenerife (TFS). Turisté se mohou těšit na nabídku většinou čtyřhězdičkové hotely s polopenzí nebo all inclusive. Ubytovací zařízení se budou nacházez v lokalitách Los Cancajos (východ ostrova nedaleko hlavního města Santa Cruz de La Palma) a Fuencaliente (na jihu ostrova). Ochuzeni nebudou o bazény či výhledy na Atlantský oceán.

Zájezdy z Prahy na ostrov La Palma

Ceny zájezdů z Prahy na ostrov La Palma do čtyřhvězdičkového hotelu s polopenzí aktuálně začínají na 19 990 Kč.

Čedok nabídne přímé lety z Prahy na ostrov La Palma

Komentáře k nové lince

Miroslav Kubáč (produktový ředitel Čedoku): „Na letní sezonu jsme se rozhodli přidat další novinku chybějící na českém trhu, a proto od letošního června odstartujeme přímé lety na ostrov La Palma, který je součástí Kanárských ostrovů. Do nové destinace plánujeme létat jednou týdně ve spolupráci s leteckou společností Smartwings. Hlavním lákadlem zájezdů budou jednoznačně národní parky, turistika a sopečná krajina, černé písčité pláže, koupání v přírodních bazénech nebo dobré podmínky pro vodní sporty“

Jaroslav Filip (ředitel Leteckého obchodu Letiště Praha ): „Těší mě, že se daří nadále rozšiřovat nabídku o další atraktivní destinaci na Kanárských ostrovech. Věřím, že La Palma české turisty zaujme a bude stejně oblíbená jako ostatní ostrovy. Jen v minulém roce využilo přímých letů na Kanárské ostrovy bezmála 80 tisíc cestujících na odletu. Ve spolupráci s cestovními kancelářemi a dopravci počítáme do budoucna s rozšiřováním přímých leteckých spojení do dalších dovolenkových destinací.“ 

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)