Stockholm (Skavsta)

Stockholm (Skavsta)

Letiště, které se nachází blízko města Nyköping, obsluhuje zejména lowcost lety s pasažéry mířící do Stockholmu. Jméno hlavního města má v názvu však pouze z marketingových účelů. Na toto letiště se dá dostat levně z dobře dostupných polských Katovic nebo Wroclawi. S WIZZ Discount Clubem se při nákupu letenky nefláknete přes kapsu, stojí v akci často od 500 Kč za obě cesty.
  • WIFI zdarma
  • Obchod s potravinami
  • Vzdálenost od centra 100 km
  • Oficiální web letiště skavsta.se

Salónky

Letiště disponuje jedním salónkem, který umožňuje přístup všem osobám s Priority Passem, ale i všem, kteří si vstup zaplatí. Comfort Lounge najdete za rentgen kontrolou, hned poté, co projdete Duty Free Shop. Konzumace alkoholických nápojů je omezena na víno a pivo. Držitelé karet a jejich kamarádi mají možnost využít prioritní security kontrolu Fast Track Security Lane, ale musí si předem vyzvednout voucher na přepážce (Service Desk) naproti Check-in pultům. Sprchy zde nečekejte.

Levné jídlo

Na Skavstě není příliš široká nabídka služeb. Nabízí jednu restauraci před pasovou kontrolou a druhou za ní. Před security je rovněž možné se občerstvit v obchůdku Pressbyrån nějakým drobným žvancem.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 4. 4. 2019
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)