Akční letenky Praha – Tel Aviv

Hledat letenky do Tel Avivu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Izrael > Tel Aviv

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Tel Avivu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Tel Avivu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Tel Avivu?

Standardní cena letenek z Prahy do Tel Avivu se pohybuje mezi 4 000 Kč a 7 000 Kč. V případě akční letenky Praha – Tel Aviv může cena spadnout klidně k hranici 3 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Tel Aviv pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Tel Avivu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Tel Avivu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Tel Avivu za ceny okolo 3 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Tel Avivu?

Akční letenky Praha – Tel Aviv nabízí občas v akci Smartwings, sem tam s dobrou nabídkou přijde i izraelský El Al. Cenově podobně to vychází i s přestupem přes Varšavu s polským Lotem. Určitě se ale mrkněte také na nabídku z okolních letišť, například z Vídně, odkud létá do Tel Avivu Ryanair nebo Wizzair.

Jaká je doba letu z Prahy do Tel Avivu?

Doba letu z Prahy do Tel Avivu je 3 hodiny a 50 minut. Kdybyste náhodou letěli s přestupem, počítejte dobu na cestě minimálně 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Tel Avivu?

Letenky z Prahy do Tel Avivu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Tel Avivu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Tel Avivu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Tel Avivu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Tel Avivu či kdekoliv jinde v Izraeli.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Tel Avivu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)