Izrael: do Tel Avivu z Katowic na začátku léta
1.6.2023

Izrael: do Tel Avivu z Katowic na začátku léta

887

O této nabídce

Dnes tu máme blízkovýchodní hody, jelikož vám servírujeme již druhý tip na levné červnové letenky do oblasti východního Středomoří. Kromě zpátečních letenek z Vídně do Jordánska za Kč můžete v nadcházejícím týdnu vyrazit také do sousedního Izraele. Zpáteční letenky z Katowic (KTW) do Tel Avivu (TLV) ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air za ceny startující na 887 Kč (tradičně na ně dosáhnou členové WDC, zatímco ostatní cestovatelé si budou muset lehce připlatit).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letiště Bena Guriona v Tel Avivu (TLV), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města či Jeruzaléma, naleznete v našem novém průvodci.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Cestování do Izraele je aktuálně „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Katowic do Tel Avivu za 887 Kč

Izrael: do Tel Avivu z Katowic na začátku léta


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Tel Aviv (TLV)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)