Izrael: podzimní Tel Aviv z Vídně
1.10.2023

Izrael: podzimní Tel Aviv z Vídně

od 1 203

O této nabídce

Je cesta do Izraele stále na vašem cestovatelském wish-listu? Tak je nejvyšší čas si tuto destinaci odškrtnout, a to díky aerolince Ryanair. Ta nabízí zpáteční letenky do izraelského města Tel Aviv z Vídně, které ulovíte během listopadu a na začátku prosince za super cenu od 1 203 Kč! Prozkoumejte Tel Aviv, Jeruzalém a další krásy Izraele například v termínu od 4. do 11. listopadu. Termíny jsou dostupné také přes listopadový státní svátek. 

V ceně letenky máte zdarma příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 391 Kč v jednom směru. Náročnější cestovatelé si přikoupí odbavené zavazadlo do 10 kg od 464 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za poznáním Izraele

Izrael to má všechno. Posvátný Jeruzalém a jeho jedinečná atmosféra kontrastují s mrakodrapy pulzujícího Tel Avivu, nekonečné bělostné pláže svádějící k surfování jsou zas jak kdyby opakem oranžových kopců a pouštní krajiny rozpínající se vnitrozemím. Západy slunce jsou tady ze záhadných důvodů podmanivější než kdekoliv jinde a vůně fritujícího se falafelu a tradičního hummusu vás rychle dostane. Mrtvé moře má ozdravné účinky nejen na tělo, ale i na duši, opuštěná krajina porostlá solnými homolemi dodává pocit, jako byste byli jediní lidé na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejpohodlněji se po Izraeli budete pohybovat půjčeným autem. To si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás na týden v listopadu vyjde od 5 191 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Cesty do Izraele jsou zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Musíte však mít pojištění kryjící výlohy spojené s COVID-19. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 1 203 Kč

Izrael: podzimní Tel Aviv z Vídně


Bude se hodit

Letiště Tel Aviv (TLV)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)