Izrael na podzim: z Vídně do Tel Avivu
7.8.2023

Izrael na podzim: z Vídně do Tel Avivu

od 1 551

O této nabídce

Láká vás Svatá země, její památky a přírodní úkazy? Tak využijte levných letenek od aerolinky Ryanair z Vídně do izraelského Tel Avivu, kde na vás čeká jak noční život, tak historická místa. Letenky pořídíte od září do listopadu a jejich cena začíná na 1 551 Kč. Nejlevněji ulovíte termín od 4. do 8. listopadu.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák vás vyjde od 472 Kč za jeden směr a zakoupíte ho v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 387 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Za objevováním Svaté země

Izrael to má všechno. Posvátný Jeruzalém a jeho jedinečná atmosféra kontrastují s mrakodrapy pulzujícího Tel Avivu, nekonečné bělostné pláže svádějící k surfování jsou zas jak kdyby opakem oranžových kopců a pouštní krajiny rozpínající se vnitrozemím. Západy slunce jsou tady ze záhadných důvodů podmanivější než kdekoliv jinde a vůně fritujícího se falafelu a tradičního hummusu vás rychle dostane. Mrtvé moře má ozdravné účinky nejen na tělo, ale i na duši, opuštěná krajina porostlá solnými homolemi dodává pocit, jakobyste byli jediní lidé na celé planetě.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Izraele

Cesty do Izraele jsou již zcela bez omezení, musíte mít pouze pojištění kryjící výlohy spojené s nemocí COVID-19. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Izraeli“.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 1 551 Kč
Izrael na podzim: z Vídně do Tel Avivu

Bude se hodit

Letiště Tel Aviv (TLV)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)