Akční letenky Praha – Stockholm

Hledat letenky do Stockholmu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Švédsko > Stockholm

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Stockholmu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Stockholmu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Stockholmu?

Standardní cena letenek z Prahy do Stockholmu se pohybuje mezi 2 000 a 4 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici  1 500 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Stockholm pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Stockholmu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Stockholmu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Stockholmu za ceny pod 1 500 Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Stockholmu?

Akční letenky Praha – Stockholm vychází nejlépe s Norwegian.  U něj ovšem, pozor, protože v ceně letenky je pouze příruční zavazadlo. Na hlavní letiště Stockholm Arlanda koupíte často letenky v akci s Eurowings. Čas od času vyjdou dobře letenky do Stockholmu i se SASem.

Na jaké letiště se do Stockholmu létá?

Z Prahy se létá na letiště Stockholm Arlanda (ARN) a Stockholm Skavsta (NYO). Možná objevíte i spojení na letiště Stockholm Bromma (BMA), tam se z Prahy dostanete pouze s přestupem, např. v Amsterdamu.

Jaká je doba letu z Prahy do Stockholmu?

Doba letu z Prahy do Stockholmu je 1 hodina a 55 minut. A je téměř jedno, na jaké letiště letíte. Pokud byste letěli s přestupem, počítejte s dobou na cestě okolo 5 – 7 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Stockholmu?

Letenky z Prahy do Stockholmu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Stockholmu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Stockholmu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Stockholmu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou ve Stockholmu nebo kdekoliv jinde ve Švédsku.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Stockholmu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)