Prodloužené víkendy ve Stockholmu – podzimní letenky z Prahy
před dvěma dny

Prodloužené víkendy ve Stockholmu – podzimní letenky z Prahy

od 2 198

O této nabídce

S dnešním dalším tipem míříme na sever, a to do malebného Švédska. Aerolinka Eurowings nabízí zpáteční letenky na podzimní prodloužené víkendy ve Stockholmu s odletem z Prahy. Jejich cena začíná na sympatické cenovce 2 198 Kč, například v termínu od 18. do 21. října. Další víkendové úprky do Švédska ulovíš od září až do prosince letošního roku, takže si zcela jistě vybereš a zpříjemníš si dlouhý podzim. Tak neváhej, švédské hlavní město má rozhodně co nabídnout.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 35 × 25 cm, se kterým si na pár dní ve Švédsku vystačíš. Pokud preferuješ větší kabinový bágl, přikoupíš si ho za 816 Kč v jednom směru. Příplatek za odbavené zavazadlo do 12 kg tě vyjde na 544 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Dej šanci malebnému Stockholmu

“Město na tisíci ostrovech” protkané sítí vodních kanálů si tě hned získá. Na chvíli zpomal a vychutnej si tu všudypřítomnou zeleň, čistotu a pohostinnost vřelých Švédů. V historickém centru najdeš majestátní královský palác a na ostrově Djurgården zase nejstarší skanzen světa. Stockholm je mekkou designu a za uměleckými poklady nemusíš chodit daleko. Téměř stovka podzemních stanic  metra je totiž vyzdobena sochami, malbami, mozaikami a reliéfy několika desítek umělců, například stanicí Kungsträdgården se táhne od podlahy až po strop obří šachovnice a ve výklencích pak stojí sochy jak z antického Řecka.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Stockholmu za 2 198 Kč
Prodloužené víkendy ve Stockholmu – podzimní letenky z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Stockholm-Arlanda (ARN)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)