Akční letenky Praha – Seychely

Hledat letenky na Seychely

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Afrika > Seychely > Akční letenky Praha – Seychely

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Seychely.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Seychely za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Seychely?

Standardní cena letenek z Prahy na Seychely se pohybuje mezi 17 000 a 22 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Seychely pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Seychely?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Seychely je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Seychely za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Seychely?

Akční letenky Praha – Seychely nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky Seychely čas od času vypadnou také z dílny Ethiopian Airlines, ovšem v tomto případě počítejte obvykle 2 přestupy.

Jaká je doba letu z Prahy na Seychely?

Přímé letecké spojení Praha – Seychely bohužel neexistuje. Při cestě na Seychely je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Seychely se většinou pohybuje mezi 14 a 18 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Seychely s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Seychely?

Letenky z Prahy na Seychely v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Na jaké letiště se na Seychely létá?

Létá se na hlavní letiště v Mahé (SEZ).

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Seychely

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Seychely. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Seychely

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Seychely či kamkoliv jinam při směřování do Indického oceánu.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce na Seychely

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)