Akční letenky Praha – Šanghaj

Hledat letenky do Šanghaje

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Asie > Čína > Šanghaj

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Šanghaje.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Šanghaje za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Šanghaje?

Standardní cena letenek z Prahy do Šanghaje se pohybuje mezi 15 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Šanghaj pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Šanghaje?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Šanghaje je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Šanghaje za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Šanghaje?

Akční letenky Praha – Šanghaj nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Šanghaje také občas vypadnou z dílny British Airways, Lufthansy či Austrianu.

Jaká je doba letu z Prahy do Šanghaje?

Přímé letecké spojení Praha – Šanghaj bohužel neexistuje. Dříve tuto linku létala aerolinka China Eastern, ovšem kvůli koronavirové krizi byla linka ukončena. Přímý let do Šanghaje trval 12 hodin a 40 minut. S přestupem vás čeká na cestě 15 – 20 hodin, pokud trefíte spojení s nejrychlejším přestupem, tak se to dá stlačit i k 13 hodinám na cestě.

Na jaké letiště do Šanghaje z Prahy přilétnu?

V Šanghaji přilétnete z Evropy na hlavní letiště Šanghaj Pu Dong (PVG). Vnitrostátní a velmi málo mezinárodních letů (například do Malajsie) je obsluhováno z letiště Šanghaj Hongqiao (SHA).

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Šanghaje?

Letenky z Prahy do Šanghaje v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Šanghaje

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Šanghaje. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Šanghaje

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Šanghaji či kdekoliv jinde v Číně.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Šanghaje

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)