Akční letenky Praha – Roatán

Hledat letenky na Roatán

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Honduras > Akční letenky Praha – Roatán

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Roatán.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Roatán za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Roatán?

Standardní cena letenek z Prahy na Roatán se pohybuje mezi 16 000 a 18 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Roatán pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Roatán?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Roatán je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Roatán za ceny okolo 13 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Roatán?

Akční letenky Praha – Roatán často nabízejí američtí dopravci United a Delta. Z Prahy musíte letenky kombinovat s Lufthansou, v druhém případě s někým z aliance Skyteam (KLM/Air France).

Jaká je doba letu z Prahy na Roatán?

Přímé letecké spojení Praha – Roatán bohužel neexistuje. Při cestě na Roatán je třeba počítat s jedním, spíše s dvěma přestupy přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Roatán se většinou pohybuje mezi 20 a 28 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Roatán s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 20 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Roatán?

Letenky z Prahy na Roatán v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Roatán

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Roatán. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Roatán

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou na Roatánu nebo kdekoliv jinde v Hondurasu.

 

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce na Roatán

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)