Z Mnichova na exotický Roatán
1.3.2023

Z Mnichova na exotický Roatán

11 837

O této nabídce

Sbalte si plavky a vyrazte do ráje. Konkrétně na ostrov Roatán, který patří k Hondurasu. Letenky z Mnichova na Roatán nabízí aerolinka United Airlines za 11 837 Kč. Termíny jsou dostupné během dubna a první poloviny května a využít můžete i jarních státních svátků. Příkladovým termínem je odlet 27. 4. a návrat 10. 5. (kdy využijete dva volné pondělky). Po cestě vás čekají dva přestupy na území Spojených států, které můžete využít k návštěvě amerických měst jako Denver, Houston či Chicago.

S sebou si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm, se kterým si na Roatánu pohodově vystačíte. Dále si můžete vzít osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Na dálkových letech na vás na palubě United Airlines čeká teplé občerstvení.

Podmínky pro cestování

Cesty na Roatán

Roatán patří ke středoamerickému Hondurasu. Pro vstup potřebujete být očkovaní. Dále nezapomeňte minimálně 72 hodin před odletem vyplnit vstupní formulář a zdravotní prohlášení. Pro aktuální informace a opatření sledujte naši stránku „Koronavirus v Hondurasu“.

Pro přestup v USA navíc potřebujete mít elektronickou registraci ESTA. Žádné další koronavirové podmínky, než jsou zmíněné výše, neplatí. Každopádně navštivte i naši stránku „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o max. rozměrech 56 × 35 × 22 cm + osobní věc
  • Dostupnost: duben – květen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Roatán za 11 837 Kč
Z Mnichova na exotický Roatán

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)