Akční letenky Praha – Phuket

Hledat letenky na Phuket

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy na Phuket.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu na Phuket za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy na Phuket?

Standardní cena letenek z Prahy na Phuket se pohybuje mezi 16 000 a 20 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 13 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Phuket pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky na Phuket?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek na Phuket je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky na Phuket za ceny okolo 11 až 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky na Phuket?

Akční letenky Praha – Phuket nabízí i prémiový dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. A pokud vám nevadí více přestupů, lze to často nakombinovat za dobrý peníz i s British Airways a následně Cathay Pacific přes Hong Kong.

Jaká je doba letu z Prahy na Phuket?

Přímé letecké spojení Praha – Phuket bohužel neexistuje. Při cestě na Phuket je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy na Phuket se většinou pohybuje mezi 16 a 20 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky na Phuket s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 16 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky na Phuket?

Letenky z Prahy na Phuket v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy na Phuket

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu na Phuket. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami na Phuket

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou nejen na Phuketu, ale i v celém Thajsku.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce na Phuket

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)