Akční letenky Praha – Paříž

Hledat letenky do Paříže

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Francie > Paříž

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Paříže.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Paříže za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Paříže?

Standardní cena letenek z Prahy na Paříže se pohybuje mezi 2 000 – 3 000 Kč. Akční letenky Praha – Paříž pak pořídíte klidně i pod 2 000 Kč a ve výjimečných případech, když máte štěstí, tak ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Paříže?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Paříže je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. Pokud se budete chystat do Paříže na nějakou sportovní událost, jako je například Roland Garros, určitě si letenky kupte co nejdříve to půjde, cenovka se pak těsně před odletem vyšplhá do závratných výšin, klidně i k 10 000 Kč za zpáteční letenku.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Paříže?

Akční letenky Praha – Paříž nabízí nejčastěji Ryanair. Ovšem pozor, ten létá na letiště Beauvais, které je značně vzdáleno od centra Paříže. Nejlepší poměr cena/výkon nabízí aerolinka Transavia, která má v ceně letenky klasické kabinové zavazadlo a létá na letiště blízko centra (Orly). Na letiště Orly létá taky španělský Vueling. Levné letenky do Paříže mívá často i ČSA, Air France jsou spíše už dražší. A pak lze letět z Prahy do Paříže také s přestupy, to ovšem nebývá moc výhodné. Ani časově, ani finančně.

Jaká je doba letu z Prahy do Paříže?

Přímý let Praha – Paříž trvá přibližně 1 hodinu a 45 minut. Ovšem pozor, pokud přiletíte na letiště Paříž Charles de Gaulle, můžete pojíždět po ranveji klidně ještě hodinu, než se dostanete ke stojánce a letadlo zastaví.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Paříže?

Letenky z Prahy do Paříže v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Na která pařížská letiště se z Prahy létá?

Z Prahy se létá na letiště Paříž Beauvais (Ryanair), na letiště Orly (Transavia a Vueling) a na hlavní letiště Charles de Gaulle (Air France a ČSA).

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Paříže

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Paříže. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Paříže

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené s výletem do Paříže či Francie.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Paříže

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)