Flexibilní letenky na prodloužené víkendy z Prahy do Paříže
13.2.2021

Flexibilní letenky na prodloužené víkendy z Prahy do Paříže

1 332

O této nabídce

V právě probíhající valentýnské akci španělského dopravce Vueling pořídíte kromě levných letenek do Barcelony za 927 Kč a Florencie za 1 158 Kč také prima letenky do Paříže. Ke každé zakoupené letence vám aerolinka nabídne druhou s 50% slevou, díky čemuž pár stovek ušetříte. Dvě zpáteční letenky z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla vás vyjdou na 2 663 Kč, což po přepočtu na hlavu dává sympatických 1 332 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají během června a je možné je ulovit např. na prodloužené víkendy od pátku do pondělí – tedy prakticky ideální čas pro poznání francouzské metropole.

Flexibilní letenky

V dnešní, z hlediska cestovních omezení, turbulentní době také určitě přijde vhod služba „Flex & Care“, kterou momentálně aerolinka nabízí zdarma ke všem zakoupeným letenkám. Pokud nebudete moci do Barcelony odletět nebo se vám to prostě jen nebude hodit, můžete letenky až 48 hodin před odletem zdarma zrušit. Hodnota nákupu se vám promění do letového kreditu, který můžete u letecké společnosti čerpat během příštího nákupu (na jiné trase i pro jiné cestující). Zdarma můžete změnit také termín plánované cesty (doplácet budete jen případný rozdíl v ceně letenek), a to až do 2 hodin před samotným odletem. Aerolinka umožňuje zdarma provést jednu změnu. 

Podmínky pro cestování

Francie momentálně po přijíždějících z ČR požaduje negativní PCR test (ne starší 72 hodin) + vyplnění tohoto formuláře a toto prohlášení o bezinfekčnosti. Aktuální informace můžete sledovat na stránkách Velvyslanectví ČR v Paříži. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem. Francie se v současné době nalézá v červené kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + podstoupit test na COVID-19 s negativním výsledkem před odletem do ČR + absolvovat PCR test s negativním výsledkem nejpozději 5. den po návratu do ČR. Více informací naleznete v článku výše. Nicméně tyto povinnosti jsou platné k dnešními dni a do data vaší cesty se mohou opatření několikrát změnit. Vhod proto přijdou právě flexibilní letenky z Prahy do Paříže.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: 2 ks zavazadel
  • osobní věc (40 × 30 × 20 cm) jako příruční
  • 2. zavazadlo (55 × 40 × 20 cm a hmotnost 10 kg) – bude zdarma odbaveno na přepážce
 • Platnost akce: do neděle 14. února 2021
 • Promo kód: „VYLOVE“
 • Dostupnost: květen – říjen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 4. – 7. 6. za 1 341 Kč/os.
  • 11. – 14. 6. za 1 332 Kč/os.
  • 18. – 21. 6. za 1 332 Kč
  • 5. – 9. 8. za 1 515 Kč/os.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou v Paříži se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna. Doba je turbulentní a leccos se do data vaší cesty může změnit…

Náhled 2 ks letenek z Prahy do Paříže za 2 663 Kč (1 332 Kč/os.)

Flexibilní letenky na prodloužené víkendy z Prahy do Paříže


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Vueling

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)