Akční letenky Praha – Oslo

Hledat letenky

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Osla.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Lamezia Terme za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Osla?

Standardní cena letenek z Prahy do Osla se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Oslo pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Osla?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Osla je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Osla za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Osla?

Akční letenky Praha – Oslo nabízí severská lowcost aerolinka Norwegian. Levné letenky do Osla také občas vypadnou z dílny skandinávské aerolinky SAS.  Nejlevnější letenky poměrně často nabízí WIZZ Air či Ryan Air z Katowic, Krakova nebo Vídně.

Jaká je doba letu z Prahy do Osla?

Přímé letecké spojení Praha – Oslo operuje Norwegian a SAS s délkou letu 2 hodiny. Při cestě do Osla s přestupem počítejte s dobou letu okolo 5 hodin v obou směrech.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Osla?

Letenky z Prahy do Osla v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Osla

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Osla. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Osla

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou do Osla.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 6. 5. 2021

do Osla

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)