Akční letenky Praha – Los Angeles

Hledat letenky do Los Angeles

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Los Angeles.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Los Angeles za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Los Angeles?

Standardní cena letenek z Prahy do Los Angeles se pohybuje mezi 14 000 a 17 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 12 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Los Angeles pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Los Angeles?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Los Angeles je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Los Angeles za ceny okolo 12 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Los Angeles?

Akční letenky Praha – Los Angeles pořídíte často v akci s aerolinkou ze skupiny OneWorld. tedy s British Airways nebo American Airlines. Levné letenky můžou vypadnout i z dílny polského LOT. Čas od času mívá i dobré ceny holandský dopravce KLM nebo německá Lufthansa.

Jaká je doba letu z Prahy do Los Angeles?

Přímé letecké spojení Praha – Los Angeles bohužel neexistuje. Při cestě do Los Angeles je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Los Angeles se většinou pohybuje mezi 15 a 18 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Los Angeles s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 14 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Los Angeles?

Letenky z Prahy do Los Angeles v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Na jaké letiště se v Los Angeles létá?

V Los Angeles přilétnete z Evropy obvykle na letiště LAX (Los Angeles International Airport). Velmi výjimečně na letiště Santa Ana a  Pokud poletíte vnitrostátní let, můžete přilétnout také na Burbank, Long Beach či San Bernardino.

Hlídač letenek z Prahy do Los Angeles

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Los Angeles. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Los Angeles

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Los Angeles nebo jinde v Kalifornii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 31. 5. 2023

Nedávné akce do Los Angeles

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)