Akční letenky Praha – Libérie

Hledat letenky do Libérie

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Kostarika > Akční letenky Praha – Libérie

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Libérie.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Libérie za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Libérie v Kostarice?

Standardní cena letenek z Prahy do Libérie v Kostarice se pohybuje mezi 18 000 a 21 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 15 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Libérie pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Libérie?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Libérie je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Libérie za ceny okolo 15 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Libérie?

Akční letenky Praha – Libérie mívá čas od času KLM. S těmi se do Libérie v Kostarice dostanete pouze s jedním přestupem. Dobré ceny letenek bývají také u United, tam ale počítejte s dvěma přestupy, z nichž jeden bude v USA.

Jaká je doba letu z Prahy do Libérie?

Přímé letecké spojení Praha – Libérie bohužel neexistuje. Při cestě do Libérie je třeba počítat minimálně s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Libérie se většinou pohybuje mezi 18 a 25 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Libérie s rychlými přestupy, lze celkovou dobu na cestě stlačit i pod 18 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Libérie v Kostarice?

Letenky z Prahy do Libérie v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Libérie

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Libérie. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Libérie

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Libérii či kdekoliv jinde v Kostarice.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Libérie

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)