Parádní sleva na letenky u Air France a KLM
4.12.2020

Parádní sleva na letenky u Air France a KLM

1 900

O této nabídce

S velmi lákavou vánoční akcí dnes vyrukovaly aerolinky Air France a KLM. Ty nabízejí slevu na zpáteční letenky kamkoliv ve výši 1 900 Kč. Tato akce platí pouze pro nejrychlejší neboli prvních 200 cestovatelů. Sleva na letenky ve výši necelých dvou tisícovek bude aplikována po vložení kouzelného kódu „CZNOEL20“ v posledním kroku rezervace před samotnou platbou. Letenky s odletem z Letiště Václava Havla v Praze musíte rezervovat přímo na webu leteckých společností (Air France nebo KLM) a sleva platí na rezervace v minimální výši 5 300 Kč/os. Pokud budete cestovat ve více lidech, rezervujte letenky separátně, neboť slevový kód je možný uplatnit pouze 1x v rámci jedné rezervace.

Kompletní podmínky akce naleznete na webu Air France.

Tipy na konkrétní letenky

Jak již bylo zmíněno slevu lze uplatnit na jakékoliv letenky v síti dopravce (za předpokladu splněných podmínek výše uvedených). Inspirujte se např. našimi tipy z první poloviny týdne a využijte slevy na letenky z Prahy na karibský ostrov Aruba nebo z Prahy do Panamy. Vánoční letenky z Prahy na Arubu v termínu od 21. prosince 2020 do 6. ledna 2021 vás po aplikaci slevy vyjdou na skvělou cenu 12 356 Kč.

Inspirujte se termíny v kalendářích níže a samotné letenky pak kupujte přímo na webu KLM.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo na webu Air France nebo KLM
  • Zavazadla: dle tarifu
  • Slevový kód: „CZNOELAF20“
  • Platnost akce: 4. – 21. 12. 2020 nebo do vyprodání (platí pro prvních 200 cestovatelů)
  • Dostupnost: prosinec 2020 – prosinec 2021

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou prakticky kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (do obdržení výsledků negativního testu z českého zdravotnického zařízení), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Arubu ve vánočním termínu za 12 356 Kč

Parádní sleva na letenky u Air France a KLM


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)