Kostarika: z Mnichova do Libérie i San José
19.10.2023

Kostarika: z Mnichova do Libérie i San José

12 596

O této nabídce

Láká vás divoká příroda, nekonečné pláže, vysoké vulkány a rozmanitá fauna? Taková je nádherná Kostarika, do které ulovíte letenky od United Airlines z Mnichova. Na výběr máte z města Libérie na severozápadě země, kdy vás letenky vyjdou na 12 596 Kč. Do hlavního města San José pořídíte letenky za 12 688 Kč. Termíny jsou dostupné od října do února příštího roku. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup na území USA, nejčastěji ve Washingtonu (IAD), Houstonu (IAH) či Denveru (DEN). Navštivte Kostariku například v termínu od 29. října do 5. listopadu.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm. Dále si s sebou na palubu můžete vzít osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (klasicky kabelku či malý batoh). Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 90 € / směr. Během dlouhých letů se bude podávat teplé občerstvení a široká nabídka nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Na Kostariku nikdy nezapomenete

Nejspíš sám Kolumbus ji nazval bohatým pobřežím a Costa Rica dělá čest svému jménu. Je jednou z těch zemí, která vás na duchu i na těle obohatí už navždy – až budete na opuštěných plážích pozorovat delfíny, plejtváky a keporkaky, plavat s mantami a žraloky (nebojte, nekoušou), až se vyškrábete na Cerro Chirripó – nejvyšší horu Kostariky, proderete se deštným pralesem, stezkou v korunách stromů nebo se ztratíte v Parque Nacional Manuel Antonio přeplněném turisty a opicemi. Nakrmíte papoušky ara, pomazlíte se lenochody, očucháte stovky druhů orchidejí, přepijete se batidos – koktejlů z čerstvého ovoce a nacpete patacones – dokonalými smaženými banány. Nenechte se o Kostariku ochudit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Rozhodně doporučujeme půjčit si auto a objet všechna krásná místa na Kostarice. Perfektní vůz najdete v naší autopůjčovně, kdy vás půjčovné vyjde od 496 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kostariky a přestup v USA

Cesty do Kostariky jsou již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus na Kostarice“.

Při přestupu v USA si potřebujete vyřídit elektronickou registraci ESTA. Aktuální opatření najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Libérie za 12 596 Kč
Kostarika: z Mnichova do Libérie i San José

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)