Akční letenky Praha – Jakarta

Hledat letenky do Jakarty

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Jakarty.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Jakarty za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Jakarty?

Standardní cena letenek z Prahy do Jakarty se pohybuje mezi 16 000 a 19 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 14 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Jakarta pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Jakarty?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Jakarty je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Jakarty za ceny okolo 14 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Jakarty?

Akční letenky Praha – Jakarta nabízí i prémioví dopravci jakými jsou Qatar Airways, Emirates či Turkish Airlines. Levné letenky do Jakarty také občas mívá Etihad, nicméně s odletem z Prahy počítejte s dvěma přestupy.

Jaká je doba letu z Prahy do Jakarty?

Přímé letecké spojení Praha – Jakarty bohužel neexistuje. Při cestě do Jakarty je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Jakarty se většinou pohybuje mezi 19 a 25 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Jakarty s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 18 hodin.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Jakarty?

Letenky z Prahy do Jakarty v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Jakarty

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Jakarty. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Jakarty

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Jakartě či kdekoliv jinde v Indonésii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Jakarty

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)