Akční letenky Praha – Buenos Aires

Hledat letenky do Buenos Aires

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Latinská Amerika > Argentina > Akční letenky Praha – Buenos Aires

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Buenos Aires.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Buenos Aires za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Buenos Aires?

Standardní cena letenek z Prahy do Buenos Aires se pohybuje mezi 20 000 a 25 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 17 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Buenos Aires pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Buenos Aires?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Buenos Aires je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Buenos Aires za ceny okolo 17 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Buenos Aires?

Akční letenky Praha – Buenos Aires nabízí často KLM přes Amsterdam. Dobré ceny letenek mívá Iberia přes Madrid nebo s Lufthansou přes Frankfurt.  A o poznání méně často vylezou zajímavé ceny letenek z Prahy do Buenos Aires s LATAMem.

Jaká je doba letu z Prahy do Buenos Aires?

Přímé letecké spojení Praha – Buenos Aires bohužel neexistuje. Při cestě do Buenos Aires je třeba počítat s jedním přestupem v obou směrech. Celková doba letu z Prahy do Buenos Aires se většinou pohybuje mezi 18 a 25 hodinami. Když se vám podaří sehnat letenky do Buenos Aires s rychlými přestupy, lze dobu letů stlačit i pod 17 hodin.

Na jaké letiště se do Buenos Aires létá?

Při cestě z Prahy do Buenos Aires přistanete na hlavním mezinárodním letišti Ezeiza (EZE). V Buenos Aires je ještě letiště Jorgeho Newberyho (AEP), to slouží zejména pro vnitrostátní lety po Argentině.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Buenos Aires?

Letenky z Prahy do Buenos Aires v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Buenos Aires

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Buenos Aires. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Buenos Aires

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Buenos Aires či kdekoliv jinde v Argentině.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 29. 5. 2023

Nedávné akce do Buenos Aires

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)