Akční letenky Praha – Birmingham

Hledat letenky do Birminghamu

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Birminghamu.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Birminghamu za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Birminghamu?

Standardní cena letenek z Prahy do Birminghamu se pohybuje mezi 3 000 a 5 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 2 tisíc Kč a výjimečně akční letenky Praha – Birmingham pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Birminghamu?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Birminghamu je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Birminghamu za ceny okolo 2 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Birminghamu?

Akční letenky Praha – Birmingham nabízí často aerolinka Jet2, čas od času vypadnou i z díly Eurowings, který taky provozuje přímé lety. Pokud vám nevadí dojet na okolní letiště jako je Bratislava, Vídeň či Berlín, s Ryanairem se tam často dostanete ještě levněji. Zajímavé letenky může taky nabídnout Lufthansa.

Jaká je doba letu z Prahy na do Birminghamu?

Přímé let Praha – Birmingham trvá 2 hodiny a 5 minut. Pokud poletíte s přestupem (například přes Mnichov nebo Düsseldorf), počítejte s dobou na cestě mezi čtyřmi a šesti hodinami.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Birminghamu?

Letenky z Prahy na do Birminghamu v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Birminghamu

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Birminghamu. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Birminghamu

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Birminghamu nebo kdekoliv jinde ve Velké Británii.

 

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Birminghamu

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)