Akční letenky Praha – Benátky

Hledat letenky do Benátek

  • Dospělý (25+ let)
  • Mládežník (12 – 24 let)
  • Dítě (2 – 11 let)
  • Batole (0 – 23 měsíců)
Akční letenky > Evropa > Itálie > Benátky

Najdeme pro Vás nejlevnější zpáteční letenky z Prahy do Benátek.
Jste pružní a nezáleží vám nyní na konkrétním datu letu? Vyzkoušejte náš hlídač letenek. Pohlídáme nejlepší příležitost k letu do Benátek za vás.

Kolik stojí letenka z Prahy do Benátek?

Standardní cena letenek z Prahy do Benátek se pohybuje mezi 2 000 a 3 000 Kč. V případě akčních nabídek může spadnout klidně k hranici 1 000 Kč a výjimečně akční letenky Praha – Benátky pořídíte ještě levněji.

Kdy je nejlepší koupit letenky do Benátek?

Nejvhodnější doba k nákupu letenek do Benátek je dva až tři měsíce před plánovaným odletem. S blížícím se datem odletu cena roste nahoru. V případě exponovaných termínů (vánoční svátky & Nový rok, Velikonoce či letní prázdniny) doporučujeme letenky kupovat klidně s větším předstihem. To samé platí i v případě jakékoliv zajímavé akce, kdy se objeví levné letenky do Benátek za ceny okolo 1 tisíc Kč.

Jaké aerolinky nabízí levné letenky do Benátek?

Akční letenky Praha – Benátky nabízí velmi často irský dopravce Ryanair. Nicméně dejte si u něj pozor na velikost zavazadla (pouze maličká taška), navíc přistanete na vzdálenějším letišti Treviso. Na hlavní letiště nabízí dobré ceny Wizzair.

Jaká je doba letu z Prahy do Benátek?

Přímý let Praha – Benátky trvá 1 hodinu a 25 minut. Pokud byste náhodou letěli s přestupem, počítejte s dobou na cestě mezi 3 a 5 hodinami.

Na jaké letiště z Prahy do Benátek létá?

Z Prahy se létá na letiště Marco Polo (VCE) a Treviso (TSF). Na Marco Polo je blíže k centru a létají na něj hlavně klasické aerolinky, na Treviso létají především low-cost aerolinky typu Ryanair a Wizzair.

Zajímají vás tipy jak výhodně rezervovat letenky do Benátek?

Letenky z Prahy do Benátek v jakémkoliv termínu si najděte v našem vyhledávači. Čeká na vás jednoduchý rezervační proces v češtině a záruku české podpory.

Jak si ohlídat nejlevnější letenku?

Mrkněte na náš návod, díky kterému si můžete jednoduše nechat hlídat letenku. Doporučujeme hlídat letenky v naší aplikaci, která je dostupná pro Android a pro iOS.

Hlídač letenek z Prahy do Benátek

Vyzkoušejte naši aplikaci (službu), která vám pohlídá nejlepší příležitost k odletu do Benátek. Stačí si vybrat to a to a my vás upozorníme…

Hlídat letenky

Zkušenosti ostatních cestovatelů s letenkami do Benátek

V naší diskuzi na zaletsi.cz můžete požádat ostatní cestovatele o rady spojené dovolenou v Benátkách nebo někde jinde v Itálii.

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 30. 5. 2023

Nedávné akce do Benátek

Nenech si utéct žádnou super akci!
S našim hlídačem ti žádná akce neuletí! Nastav si filtr podle vlastního výběru a nech si hlídat ty největší pecky přes naší appku, e-mail nebo push notifikace prohlížeče...
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)