Prázdninové letenky k italskému Jadranu – z Prahy do Benátek
20.5.2024

Prázdninové letenky k italskému Jadranu – z Prahy do Benátek

od 1 150

O této nabídce

Ještě nemáš naplánovanou letní dovolenou u moře? Máme pro tebe řešení – tip na levné letenky k italskému Jadranu nejen o letních prázdninách. Aerolinka Wizz Air nabízí 2 rotace týdně na lince z Prahy do Benátek, takže si do Itálie zaletíš na prodloužený víkend nebo třeba na celý týden. Za cenu 1 150 Kč ulovíš letenky od června do konce srpna na téměř všechny termíny, tedy i o letních prázdninách. Navštiv Benátky a odpočiň si v populárních letoviscích na pobřeží například v termínu od 2. do 6. července, kdy využiješ i státní svátek.

Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud poletíš alespoň s jedním dalším parťákem, členství se ti vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně máš jedno příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebuješ i větší kabinový bágl, přikoupíš si ho v rámci služby Priority od 555 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg tě vyjde od 680 Kč za směr.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na návštěvu Benátek a odpočinkem na pláž

Ach ty romantické Benátky! Poseté historickými paláci, protkané kanály a po třpytivé hladině jejich vod klouzají typické gondoly. Benátské kouzlo tě svádí už jen při pomyšlení na to město, ale jakmile tam poprvé vkročíš, stejně neuvěříš vlastním očím. Zapomeň na cokoli co má kola, malebnými uličkami se procházej pěšky nebo pluj na palubě gondoly či vaporetta. Navštiv náměstí svatého Marka, žasni nad jeho bazilikou a slavnou věží Torre dell’Orologio. Vyjdi na téměř stometrovou Campanile a nech se omámit výhledem nad taškami střech. Zvlášť působivý je v době, kdy slunce jde spát a město se celé rozzáří díky spoustě lamp.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Vydat se za hranice Benátek můžeš samozřejmě vlakem nebo autobusem, nejpohodlnější je však půjčit si pěknou káru. Ta na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 839 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Benátek za 1 150 Kč
Prázdninové letenky k italskému Jadranu – z Prahy do Benátek

 


Bude se hodit

Letiště Benátky Marco Polo (VCE)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)