Zpáteční letenky z Prahy do Hongkongu se Swissem
10.7.2024

Zpáteční letenky z Prahy do Hongkongu se Swissem

13 914

O této nabídce

S letenkami za pěknou cenu do jihovýchodní Asie přichází švýcarská aerolinka Swiss International Air Lines. Díky ní ulovíš zpátečky z Prahy do Hongkongu za sympatickou cenovku 13 914 Kč, kdy tě po cestě čeká jeden přestup v Curychu a delší stop můžeš využít i k ochutnávce města. Termíny jsou dostupné na přelomu listopadu a prosince, další termíny pořídíš od konce ledna do začátku března příštího roku. Tak navštiv nejen Hongkong, ale i další destinace v jihovýchodní Asii například v termínu od 27. listopadu do 4. prosince. 

Nejlevnější tarif zahrnuje přepravu kabinového zavazadla o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Pokud si s sebou chceš vzít i odbavený bágl do 23 kg, kup si letenky v tarifu Economy Basic za 15 896 Kč. Během letů dostaneš teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Vzhůru do Hongkongu

V deltě Perlové řeky, obklopen Jihočínským mořem, vyrostl z malé rybářské vesničky voňavý přístav Hongkong. Své jméno získal díky pachu rybiny a vůni kadidla, které se odtud vyváželo. Tyhle časy už jsou ale dávno pryč a na asijské půdě se teď tyčí vysoké věžáky a moderní metropole, mix různých kultur a tradicí. Díky minulosti spjaté s Velkou Británii tu stále ulicemi, nesoucí anglická jména, jezdí dvoupatrové autobusy, silně kontrastující s pálivou chutí čínských jídel a sochou Velkého Buddhy meditujícím na klášteře Po Lin. Do toho okolní pláže nabízí koupání i surfování, zelené hřbety procházky zvlněnou krajinou a ruch velkoměsta nekonečné možnosti nákupů i noční zábavy plné neonových barev.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Hongkongu

Do Hongkongu se podíváš zcela bez omezení, vystačíš si pouze s platným pasem. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Prahy do Hongkongu za 13 914 Kč
Zpáteční letenky z Prahy do Hongkongu se Swissem


Bude se hodit

Letiště Curych (ZRH)

Letiště Praha (PRG)

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)