Zimní výlet do Bukurešti z Prahy
25.11.2023

Zimní výlet do Bukurešti z Prahy

od 760

O této nabídce

Pochmurné zimní měsíce je třeba si zpříjemnit výletem za hranice. Zkuste tentokrát hlavní město Rumunska. Do Bukurešti si zaletíte z Prahy na křídlech dopravce Wizz Air, a to od 760 Kč. Termíny pořídíte levně od ledna do března 2024, klidně jen na jednodenní otočky. Co třeba od 17. do 18. ledna? Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte zdarma přepravu příručního zavazadla o max. rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 825 Kč za let. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 850 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za poznáním Bukurešti

Není městem, které by vás uchvátilo na první pohled. Bukurešť ty největší krásy a zajímavosti obratně skrývá. Někdy i hluboko pod povrchem. Jako třeba osm podzemních pater Paláce parlamentu, který je po Pentagonu druhou největší budovou světa. Nebo Národní historické muzeum pronikající dopodrobna a hluboko do Rumunských dějin. Či Rumunské athenaeum – koncertní síň, která je krásná zvenku a úchvatná zevnitř. Stejně jako čtvrť Lipscani, jejíž dominantou jsou ruiny středověkého soudu, pravý Vítězný oblouk nedaleko parku Herastrau a Calea Victoriei, ulice která byla mezi válkami nejelegantnější ve městě a svým noblesním duchem vás dostane i dnes. Dejte Bukurešti šanci, ona vás nezklame!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cesty do Rumunska jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Náhled letenky z Prahy do Bukurešti za 760 Kč
Zimní výlet do Bukurešti z Prahy

Bude se hodit

Letiště Bukurešť (OTP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)