Zimní New York z Mnichova
11.11.2022

Zimní New York z Mnichova

7 913

O této nabídce

Už jste někdy viděli New York pod idylickou sněhovou pokrývkou? Lední kluziště v ulicích, super výhodné povánoční výprodeje a slavné newyorské monumenty téměř bez lidí? Využijte akčních letenek od TAP Air Portugal do New Yorku z Mnichova, které jsou v nabídce na širokou škálu zimních termínů od ledna až do března příštího roku jen za 7 913 Kč. V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou příručních zavazadel – většího o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti 8 kg, a druhého do 40 × 30 × 15 cm a hmotnosti nejvýše 2 kg. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku 24 EUR za směr.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Levné letenky do New York City z Mnichova

  • Rezervujte: jednoduše přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel
  • Dostupnost: leden – březen 2023
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Nikdy nespící New York

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování v NYC

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky do New York City z Mnichova

Zimní New York z Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

TAP Air Portugal

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)