Zimní letenky do Kostariky: San José z Mnichova
12.9.2022

Zimní letenky do Kostariky: San José z Mnichova

10 623

O této nabídce

V aktuální nabídce letecké společnosti Air Canada ulovíte letenky do Kostariky za zajímavou cenu. Zpáteční letenky do hlavního města San José s odletem z Mnichova pořídíte za 10 623 Kč. Cestou do Střední Ameriky vás v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v kanadském Torontu. Základní tarif „Basic“ pak zahrnuje přepravu klasického příručního zavazadla (odbavený bágl je za příplatek á 69 USD/směr). A co termíny? Přehledně jsou seřazeny v našem kalendáři – daleko nejvíc jich je dostupných během února příštího roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kostariky

Cestování do Kostariky je opět „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kostarice“.

PS: Kvůli routingu přes Kanadu však nezapomeňte na registraci eTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Inspirace před cestou

Před cestou do Kostariky se můžeš inspirovat v našich čtivých cestopisech:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do San José za 10 623 Kč

Zimní letenky do Kostariky: San José z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)